ONLINE REZERVACEFacebookInstagram

workshop Kraniosakrální jógy PODZIM

« zpět na seznam

Milé jogínky,

 ráda bych Vás pozvala na workshop Kraniosakrální jógy pro podzimní období, který je již na rezervačním systému 6.listopadu od 9 hodin. Workshopem Vás provedu já (Lucie) na základě zkušeností z výcviku kraniosakrální jógy a biodynamiky, jógy a pránájámy (dechových technik) i meditace.

 

 Tří hodinový workshop bude zaměřen na práci se sebou sama a poznání i prožití technik jež si lze osvojit a zahrnout do běžného bytí pro uvolnění fasciálních tkání, které mohou být v důsledku špatného životního stylu, operací a nefunkčního pohybu zatuhlé a rigidní. Budeme se zabývat třemi největšími příčnými fasciemi v oblasti pánve, solar plexu a hrudníku.

 

 Dostanete svůj klidový bod na kterém se naučíte dýchat/meditovat a obnovit tak přirozené proudění mozkomíšního moku do stavu uzdravování. Pravidelností docílíte zlepšení stavu páteře, dobrého spánku, zklidnění, vitality a obnovy energie. Ukážeme si jak jej používat a správně dýchat.

 

 Podpoříme v sobě element Země mezi 9 - 11 hodinou aktivujeme slinivku a slezinu, kteří jsou dobrými uklízeči odpadních látek. Lymfatický systém, trávení a fasciální systém pojiv, ukotvenost v sobě vizualizačním cvičením pro podzimní období.

 

 Podpoříme v sobě element kovu. Také element kovu je na podzim podle tradiční čínské medicíny v aktivaci. Je napojený na dráhu plic a tlustého střeva, proto je důležité zaměřit se na správné dýchání, dobrou výživu a odstranění odpadů z těla. Tato niterná práce na sobě dodává odvahu a cílevědomost pokračovat na cestě životem. Pomáhá zvládnout úzkost a smutek, který s podzimem může přicházet. Dech je základ pro obnovu a detoxikaci těla.

 

Jóga na proudění a tekutost. Ásany s pumpováním dechu života zvládne úplný začátečník. Jedná se o jemnou jógu, kde se naučíte v pár základních pozicích jednoduché pumpování a složené pumpování pro uvolnění v tkáních a oživení primární respirace díky níž se ozdravuje páteř a tkáně dovedou osmotickou vodu do malých tělísek, která naplňují míchu mokem. Proto se ješt den po kraniální józe cítíte skvělě. Podporujeme rychlost proudění ve tkáních a vitalitu v těle.

 

 Poslední z technik, kterou se zde naučíte bude Thajská jógová džívaka masáž.a umění vědomého dotyku. Odsud si odnesete jemný olejíček na domácí použití elementu Země, který můžete aplikovat na klouby v těle a nehty, vlasy. Podpořit element Kovu a země v sobě jemnou a láskyplnou výživnou péčí, která je právě na podzim tolik potřebná.

 

 Těší se Lucie

Kontakt

Lucie Pavelková
+420 732 623 948
info@yogaritualscentrum.cz
online rezervace

Adresa

Yoga rituals centrum
Dukelská 414
544 01 Dvůr králové nad Labem

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.