ONLINE REZERVACEFacebookInstagram

Podzimní víkend na Vydrovkách

« zpět na seznam

 Změna termínu!

 25. - 27.9.2020

Společný víkend na Vydrovkách v Peci pod Sněžkou je časem jak pobýt v krásné přírodě, z oken se dívat do korun stromů a při józe poslouchat praskání ohně v krbu.

Téma: Yoga rituály ke kořenům ženské spirituality

Budeme se společně dotýkat čakrové praxe a jejího potenciálu, umění jógového dechu, šamanský buben, vykuřovadla, ásany, karty, sdílení, záměr, práce na sobě, koření jež lze zahrnout do běžného života a proměnit jej tak v samotný rituál.

Program:

 Pátek:

 příjezd a ubytování

 18hodin Yoga úvod do rituals 90min 

  večeře 20:00

 Sobota:

  8 hodin snídaně

  9:30 Jóga 60 min.

  program pro děti

  11hodin dětská jóga

  volný program

 16 hodin dětská jóga

 17 hodin Yoga rituals praxe 90min

 program pro děti 

Neděle

 8 hodin snídaně 

 9:30 Jóga 60min

 Odjezd

Vhodné i pro začátečníky v józe s ohledem na svůj aktuální zdravotní stav. Pokud si nejste jistí, poraďte se se svým doktorem.Děkuji.

Proč si věnovat pobyt a nejít jen na lekci jógy po práci? Často tělomysli trvá ještě dlouho po příchodu na jógamatku, než tzv.přepne. Určitě to znáte. Když změníte prostředí od svého běžného, uděláte tak nejefektivněji "čistící" službu svému tělu a mysli. Vypnout se od běžného kolotoče našeho Vátického a rychlého světa. Dát si prostor a naslouchat sobě i přirodě a najít v sobě domov, čistotu a klid, pozornost a záměr. 

Vydrovy boudy na mne dýchají lesním a čistým prostorem pro skvělou jógovou praxi a sebe nahlédnutí.

V ceně 3800,- je zahrnuto ubytováni na dvě noci, polopenze, 4x 90min jóga ve vytopené místnosti s krbovými kamny.

 Pro děti je zde připraven sobotní jógový program v době kdy budete mít vlastní praxi i mimo ní. Prosím o rezervaci předem. Cena 200,-/dítě/sobota. Minimální kapacita pro 5 dětí.

Možné je vzít i děti a rodinu. Cenový balíček na míru po domluvě. jednolůžkový pokoj možný. Možnost vegetariánské stravy s příplatkem 150,./os./den. Možnost pouze snídaně. Necvičící osoba 1500,-/os./den.

Dítě nad 3 roky s polopenzí 800,-/den.

Do 24.srpna rezervace a možnost zaplacení zálohy 2800,-, poté již pouze platba a rezervace online a převodem. Do 24. března vracíme 50 % z platby při zrušení rezervace. Poté je již částka nevratná.
Vlastní doprava.

 Pokud jste již měli zaplaceno ve zrušeném termínu a nový termín vám nevyhovuje, lze vrátit částku

50 % a nebo využít jinými služby v této hodnotě v yogaritualscentrum. Děkuji za pochopení.

Rezervace online nebo telefonicky 732623948
www.vydrovyboudy.cz
Platba na účet: 165934100/0600

Kontakt

Lucie Pavelková
+420 732 623 948
info@yogaritualscentrum.cz
online rezervace

Adresa

Yoga rituals centrum
Dukelská 414
544 01 Dvůr králové nad Labem

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.