ONLINE REZERVACEFacebookInstagram

Jóga a ájurvéda s Věrkou

« zpět na seznam

 Jóga a ájurvéda pro podzimní období

23. září 2020 od 18 do 20 hod.

Srdečně Vás zveme na seminář o obnově vnitřní rovnováhy v podzimním období. Povíme si, jak prožít podzimní období v harmonii prostřednictvím jógy, správné výživy, meditací, aromaterapie a masáží.

Můžete se těšit na propojení základních principů ájurvédy s praxí jógy v tantrické tradici (práce s energií čaker).

Čeká nás rituál pro podzimní rovnodennost a očistná meditace pro harmonii mysli i emocí. 

Cena: 490 Kč

JÓGA A ÁJURVÉDA

Dvě sesterské cesty směřující k poznání Nejvyšší pravdy a dosažení trvalého štěstí

Ájurvéda a jóga jsou starodávné disciplíny harmonizace těla, mysli a vědomí. Jsou úzce propojeny jak ve své filozofii, tak v praxi. Jsou tak těsně a úzce propojené, že vypadají jako dvě strany stejné mince.

Ájurvéda učí žít v souladu s přírodou a jejími zákony tak, že doporučí správnou výživu, životní styl, terapeutické ošetření a byliny dle konstituce každého jedince.

Jóga vede ke stejné rovnováze prostřednictvím ásán, pranájamy, muder, meditace a etických praktik. 

Prostřednictvím praktik jógové sadhany můžeme dosáhnout vyčištění mysli, abychom podpořili terapeutické postupy ájurvédy, které zvyšují naše blaho. Tím porozumíme lépe sami sobě a našim duševním procesům.

Kontakt

Lucie Pavelková
+420 732 623 948
info@yogaritualscentrum.cz
online rezervace

Adresa

Yoga rituals centrum
Dukelská 414
544 01 Dvůr králové nad Labem

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.