ONLINE REZERVACEFacebookInstagram

Cyklus jóga ve tmě

« zpět na seznam

Jóga ve tmě

Cyklus jóga ve tmě je pozvánka na společnou intenzivní prožitkovou praxi ve 4 fázích měsíčního cyklu. Tma je léčivá. Ve tmě lze prožít návrat zpět do nevědomé části a zrcadlení na hladině emocí. To může být velmi intenzivním zážitkem mimo smyslového vnímání. Potkáváme se zde často se svým silovým zvířetem, symbolem, nebo učitelem.

Čeká Vás intimní ponor v atmosféře aroma vůní. Spojení s cyklem Měsíce a zesílení vnitřní receptivity pro odliv PO ÚPLŇKU  - (ženský, hlubinný, ztišující, emocionální, spirituální). Podpořený výkladem z karet.

Zakryté oči budou mít možnost odpočinout a spočinout ve vnitřním vesmíru, odpojit se od vnějších podnětů. Zbystří se ostatní smysly, především čich a hmat. Proto jsou zapojeny vonné oleje. Dovolíme si mnohem důvěrnějšího sebevyjádření pohybem v základních ásanách.

Touto niternou praxí můžeme docílit vnímání cykličnosti, napojit se na své přirozené pohyby, dech, stíny, obrazy a symboly, ztišit mysl, uvolnit se, prozkoumat Já, podpořit dobrý spánek a sny. Po úplňku přicházejí nové začátky a zhmotňují se naše niterná přání, tvořivé inspirace a intuice i myšlenky, tvoříme formu. V následujících dnech můžeme pocítit příval nové energie a opuštění starých vzorců, které již nebyly prospěšné. Návrat do světa vnějšího projevu a sdílení s ostatními je na vědomější úrovni, dovolíme si více času pro sebe, své pocity a duchovní potřeby.

Na lekci si prosím přineste pásku na oči, deku a volný lehký oděv, bez pnutí.

Obsah:

90 minut lekce

Úvod do lekce ve tmě: fáze měsíce po úplňku, co je silové zvíře a symbol. Rituál pro uvolnění, odpuštění, soucit a spojení se s vlastním stínem.

Aroma olejíček. Praxe jógy ve tmě. Základní ásanová praxe s tekutým pohybem a vlastní tvořivostí.

Závěrečná relaxace s bubnem a vizualizací.

Mystické šamanské karty.

Olejíček ÚPLŃĚK pro domácí péči se záměrem ,,Cesta obnovy“.

Kontakt

Lucie Pavelková
+420 732 623 948
info@yogaritualscentrum.cz
online rezervace

Adresa

Yoga rituals centrum
Dukelská 414
544 01 Dvůr králové nad Labem

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.