ONLINE REZERVACEFacebookInstagram

Čakra jóga ®

« zpět na seznam

Čakra jóga® výcvik mne přivedl k znovuobjevení své vnitřní síly, prohloubení schopnosti vědomě vnímat své tělo, mysl i duši, dovedl mne k pochopení toho, jak uznat sebe samu tam, kde se právě nacházím. Z této vnitřní zkušenosti nyní čerpám pro individuální práci s klientem. Samotný systém těla a mysli s jeho podmíněnostmi a potenciály indikuje záměr celého praktického postupu.

 Jako lektor se věnuji facilitaci klienta a jeho procesu sebepoznání/individuace a záměru během soukromé lekce jógy. Čakra jóga ® je neinvazivní metoda s možnými terapeutickými účinky prostupná nervovým, energetickým, fyzickým, psychickým, spirituálním, smyslovým systémem a jeho matricemi (čakry). Vychází z hatha jógy, tantra jógy, slovní konzultace, práce s tělem a očistou bylin.  Dochází k obnově a regeneraci, aktivaci vnitřních kvalit a přijetí sebe sama, odstraňují se překážky k naplnění vlastního potenciálu skrze vnímavost a péči. 

3 x vstupní setkání 60min. (nebo 2 x 90min)

Cena 1800,-

Tato vstupní setkání slouží k určení záměru a jeho poznání. Sebeaktualizaci a nastvení společného cíle - mapy spolupráce. Cíl se může po dohodě s klientem během dalších sesí měnit v návaznosti na společnou práci a postupující vývoj klientovy praxe. Četnost setkání se odvíjí od nároků klienta, ideálně však v rozmezí 14 dnů je doporučena další sese, aby byla zachována návaznost a motivace k cíli.

Cena 

60 minut 690,- (při jednotlivé platbě)

90 minut 990,- (při jednotlivé platbě)

180 minut 1800,-

Kontakt

Lucie Pavelková
+420 732 623 948
info@yogaritualscentrum.cz
online rezervace

Adresa

Yoga rituals centrum
Dukelská 414
544 01 Dvůr králové nad Labem

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.