ONLINE REZERVACEFacebookInstagram

Rituály

Thajské masáže

Thajské masáže

Thajské masáže:

(pouze pondělky)

Olejová thajská masáž je prováděna s využitím kvalitního oleje sezamový/kokos, který má blahodárný účinek na celé Vaše tělo, mysl i duši jež hýčká spolu s thajskou masážní technikou. Thajská masérka důkladně promasíruje celé vaše tělo. Pozornost je věnována nejen zádům a šíji, ale také nohám, rukám a hrudníku. V závěru masáže je masírována vaše hlava a obličej. Tento krásný a relaxační zážitek si tak můžete kdykoliv dopřát i během náročného pracovního dne, aby jste si ulevili od stresu a tlaku, znovu nalezli harmonii a duševní rovnováhu. Nabízíme 60, 90 a luxusní 120 minutové masáže.

Při tradiční thajské masáži působí masérka tlakem dlaní, loktů, kolen a chodidel na akupresurní body na vašem těle. Při následném protažení dochází k uvolnění svalů, šlach a kloubů, které odstraní nahromaděné napětí a působí příznivě nejen na vaše tělo, ale také na vaši psychickou pohodu. Tato starobylá léčebná metoda, jejíchž účinků využívají lidé již více než 2500 let, je vhodná pro všechny věkové kategorie. Masáž probíhá ve volném oblečení, které si prosím vezměte na sebe. Ideální délka tradiční thajské masáže je alespoň 90 minut. K této masáži se nepoužívá olej.

60 min. 800,-

90 min 1100,- ...číst více

Čakra jóga ®

Čakra jóga ®

Čakra jóga® výcvik mne přivedl k znovuobjevení své vnitřní síly, prohloubení schopnosti vědomě vnímat své tělo, mysl i duši, dovedl mne k pochopení toho, jak uznat sebe samu tam, kde se právě nacházím. Z této vnitřní zkušenosti nyní čerpám pro individuální práci s klientem. Samotný systém těla a mysli s jeho podmíněnostmi a potenciály indikuje záměr celého praktického postupu.

 Jako lektor se věnuji facilitaci klienta a jeho procesu sebepoznání/individuace a záměru během soukromé lekce jógy. Čakra jóga ® je neinvazivní metoda s možnými terapeutickými účinky prostupná nervovým, energetickým, fyzickým, psychickým, spirituálním, smyslovým systémem a jeho matricemi (čakry). Vychází z hatha jógy, tantra jógy, verbální a neverbální komunikace, práce s tělem a očistou bylinami.  Dochází k obnově a regeneraci, aktivaci vnitřních kvalit a přijetí sebe sama, odstraňují se překážky k naplnění vlastního potenciálu skrze vnímavost a péči. 

3 x vstupní setkání 60min. (nebo 2 x 90min)

Cena 1800,-

Tato vstupní setkání slouží k určení záměru a jeho poznání. Sebeaktualizaci a nastvení společného cíle - mapy spolupráce. Cíl se může po dohodě s klientem během dalších sesí měnit v návaznosti na společnou práci a postupující vývoj klientovy praxe. Četnost setkání se odvíjí od nároků klienta, ideálně však v rozmezí 14 dnů je doporučena další sese, aby byla zachována návaznost a motivace k cíli.

Cena 

60 minut 690,- (při jednotlivé platbě)

90 minut 990,- (při jednotlivé platbě)

180 minut 1800,- ...číst více

Rituál péče pleti Payot

60 min / 800,-
90 min / 1100,-

Rituál péče zad a šíje

40 min / 600,-

Rituál péče celého těla olejem

 60 min / 900,-
 90 min / 1100,-

 120 min / 1500,-

Rituál péče chodidel

30 min / 300,-
60 min / 600,-

12

Kontakt

Lucie Pavelková
+420 732 623 948
info@yogaritualscentrum.cz
online rezervace

Adresa

Yoga rituals centrum
Dukelská 414
544 01 Dvůr králové nad Labem

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.