ONLINE REZERVACEFacebookInstagram

Podmínky rezervací

Před registrací do systému si prosím důkladně přečtěte STORNO PODMÍNKY. Děkuji

Pro registraci a rezervaci přejděte to rezervačního systému

Ceny

lekce 90 min  cena 200,-

10 lekcí cena 2000,-

 

REZERVACE

Vítejte zákazníku. Aby jste provedli rezervaci, prosíme o Vaší registraci.

Po registraci do systému (zadejte prosím email, telefon a zvolte jakékoliv své uživatelské jméno) Vám na Váš email příjde potvrzení registrace, prosím jen klikněte a již rezervujte a nakupujte své lekce a kurzy.  Dobře si prosím zapamatujte své heslo a nebo si je zapiště.

U otevřených lekcí jógy proveďte rezervaci prostřednictvím rezervačního systému, jedině tak budete mít garantované místo na lekci.

Nově! Pro otevřené lekce nutné zakoupit permanentku. Nelze provádět jednorázové platby.

Obecná pravidla rezervací a postup:

REGISTRACE - ZAKOUPENÍ PERMANENTKY/WORKSHOP/KURZ/VLOŽENÍ CRETITU - PLATBA PŘEVODEM - POTVRZENÍ REZERVACE.

Po připsání platby na účet Vám příjde potvrzovací email, že jste permanentku zaplatili. Po rezervaci lekce Vám příjde potvrzení o Vaší provedené rezervaci.

Rezervace na lekce jógy prosím neprovádějte pomocí e-mailu a nebo telefonicky. Na lekci je možné přijít i bez rezervace, nicméně přednost mají ti, kdo si místo zarezervovali. Kapacita studia od září je 14 míst. Některé kurzy jsou uzavřené. Platí se tedy jednorázově a není možné se na ně v průběhu rezervovat. Pokud si nebudete vědět s přihlášením a rezervací kontaktujte mne prosím telefonicky a nebo se zastavte v Yoga rituals centrum.

Na lekci přijďte prosím 15–3 minuty předem, aby jste nenarušili přípravu lektora a začátek lekce ostatním klientům.

Individuální lekci jógy a terapie si lze domluvit telefonicky 732623948.

STORNO PODMÍNKY

STORNO OTEVŘENÝCH LEKCÍ

Rezervovanou otevřenou lekci lze zrušit před jejím začátkem v rezervačním sytému v době 24 hodiny před jejím začátkem. Pokud tak neučiníte a na lekci nedorazíte, bude její hodnota odečtena z permanentky. Telefonická omluva před lekcí není brána jako zrušení lekce! Peníze nebudou vráceny. Do lekce je započítána příprava lektora na určitý počet klientů. Nemáte-li permanentku,  bude úhrada ceny z neomluvené lekce po vás vyžadována při příští návštěvě. Děkujeme za pochopení.

STORNO INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ

Rezervace individuální lekce je platná po uhrazení celé částky  (60 minut 690 Kč, 90 minut 800 Kč) převodem na bankovní účet. Jestliže nedojde ke zrušení rezervace alespoň 24 hodin před konáním individuální lekce, uhrazená částka se nevrací.

STORNO PROCEDUR RELAX RITUÁLÚ

Rezervovanou proceduru Relax rituálů lze zrušit před jejím začátkem v rezervačním sytému, e-mailem nebo telefonicky v době 24 hodiny před jejím začátkem. Pokud tak neučiníte a na proceduru  nedorazíte, bude úhrada po vás vyžadována při příští návštěvě.

STORNO KURZ A WORKSHOPY

Po přihlášení na akci v rezervačním systému je nutné ihned zaplatit zálohu ve výši 100%, bankovním převodem, a nebo v hotovosti ve studiu.  Pokud nebude rezervace z Vaší strany smazána, považujeme ji za závaznou. Peníze nevratné. V momentě přijetí platby Vám zašleme rezervační potvrzení. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

Děkujeme za pochopení.

Kontakt

Lucie Dušánková
+420 732 623 948
info@yogaritualscentrum.cz
online rezervace

Adresa

Kotkova 533
544 01 Dvůr králové nad Labem

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.