ONLINE REZERVACEFacebookInstagram

Thajské masáže

« zpět na seznam

Olejová thajská masáž je prováděna s využitím kvalitního oleje sezamový/kokos, který má blahodárný účinek na celé Vaše tělo, mysl i duši jež hýčká spolu s thajskou masážní technikou. Thajská masérka důkladně promasíruje celé vaše tělo. Pozornost je věnována nejen zádům a šíji, ale také nohám, rukám a hrudníku. V závěru masáže je masírována vaše hlava a obličej. Tento krásný a relaxační zážitek si tak můžete kdykoliv dopřát i během náročného pracovního dne, aby jste si ulevili od stresu a tlaku, znovu nalezli harmonii a duševní rovnováhu.

Při tradiční thajské masáži působí masérka tlakem dlaní, loktů, kolen a chodidel na akupresurní body na vašem těle. Při následném protažení dochází k uvolnění svalů, šlach a kloubů, které odstraní nahromaděné napětí a působí příznivě nejen na vaše tělo, ale také na vaši psychickou pohodu. Tato starobylá léčebná metoda, jejíchž účinků využívají lidé již více než 2500 let, je vhodná pro všechny věkové kategorie. Masáž probíhá ve volném oblečení, které si prosím vezměte na sebe. Ideální délka tradiční thajské masáže je alespoň 90 minut. K této masáži se nepoužívá olej.

Kontakt

Lucie Dušánková
+420 732 623 948
info@yogaritualscentrum.cz
online rezervace

Adresa

Kotkova 533
544 01 Dvůr králové nad Labem

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.