ONLINE REZERVACEFacebookInstagram

O mně

,,Díky touze věřit, že život je zázrak, se zázraky dějí."

Pozvěte jógu a rituály do svého života...

O mně, o Lucii...

 Na svých mnohých cestách do dalekých zemí i blízkých cestách v hlubinách duše věnuji pozornost projevům energie přírody, jógy, bylin, léčení, šamanismu, životu tady a teď, vesmíru, tichu, tmě a světlu, ženské spiritualitě, měsíci, transpersonální psychologii, masážím, ajurvédě, sdílení, symbolu a svým snům.

 Po ukončení studia Čakra jógy R v roce 2020 (i když toto učení stále za uzavřené nepovažuji) směřuji  pozornost do oblasti biodynamiky a kraniosakrální terapie každodenním studiem a peaxi při svých ošetření. Tato cesta započatá v roce 2021 kraniosakrálním výcvikem jógy bude pokračovat do roku 2022, kde se budu soustředit na zkoučky Kraniosakrální terapie u Lucie Uhlířové. A dále pokračovat v jejím začleňování do osobní i klioentské praxe.

 Rituálem vnímám vše, co se mi navrací do života a spojuje mne s vnitřním Já (jóga spojuje), naplňuje jej štěstím a těším se, že přijde znovu. Vše co k nám patří tu je již přítomno a co nepatří, odchází samo. Následuji vnitřní intuici a poznání v józe, kresbě a léčivém doteku.

 Věřím v přirozenou vnitřní sílu, moudrost a potenciál každé lidské bytosti. Je mi blízká podporující a pečující vědomá terapie.

 Ráda bych, aby se jóga posouvala od setkání s ásanou ve studiu k srdci každého a byla užívaná jako lék i prostředek láskyplné transformace v běžném životě. Ten získává smysl a účel.

 Procházím jím stále se vztyčenou hlavou, jako soucitná bojovnice světla. Tam, kde je tma, je i světlo. A v mém životě je mnoho světla. Jedním z nich je dcera Rozárie, která mne neustále učí mnohé a můj pes Karkulka je věrným ochranným a láskyplným zvířetem.

 Vnímám, že výcvikem čakra jógy R a Kraniosakrální jógy jsou mé lekce protnuty a inspirovány. Praxe se pak podobají právě tomu, co se odehrává v mém vědomí a napojení na energie klientů. Ať už je lekce individuální, nebo veřejná je o prožitku každé situace v životě a navnímání společné energie. Život je pro mne jóga, jóga je životem. Proto jsou praxe pokaždé jiné, proměnlivé a nic není předem dáno.

 Poznávat - učit se - prožívat - předávat.

 V tomto světě mnohdy není čas na vědomé doteky, objetí, pozornost, lásku, sdílení, radost a moudrost srdce. Proto je tak důležité v něm najít místo na jógu, kraniosakrální terapii, biodynamiku, relaxaci, masáže a uvolnění. Sklízíme pak opravdu šťavnaté plody naší niterné práce a úrody.

 Vznik Yoga rituals centra byl pozvolný a stále se vyvíjí spolu se mnou. Jsem ráda, že jste toho součástí. Je tu díky Vám.

 Přeji Vám krásné jógové dny, sny a cesty planetou Já ...

 NAMASTE

Kontakt

Lucie Pavelková
+420 732 623 948
info@yogaritualscentrum.cz
online rezervace

Adresa

Yoga rituals centrum
Dukelská 414
544 01 Dvůr králové nad Labem

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.