ONLINE REZERVACEFacebookInstagram

O mém záměru

,,Díky touze věřit, že život je zázrak, se zázraky dějí."

Jóga a rituály vstupují do našich hektických životů.

Co mě motivuje a vede touto cestou

Na cestách do Indie a Peru jsem věnovala pozornost zkušenosti sebe poznání a projevům energie přírody, bylin, jógy, léčení, životu tady a teď, ženskosti, masážím, ajurvédě, sdílení svých pocitů s lidmi a síle přírody i svým snům. Vše se stalo skutečností a rituálem. Jako rituál vnímám to co se mi vrací do života, naplňuje jej štěstím a také se těším, že příjde znovu. Věřím, že Yoga rituals centrum bude tím správným také pro Vás.

Jóga je starověká duchovní disciplína.Sebepoznání a poznávání světa skrze sebe-zkušenost a přijetí svého já - SÓ HAM - HAM SÓ (,,to jsem - jsem to"). Yoga, Ajurvéda a aromaterapie jsou velice pradávné techniky k uvolňování tělo-mysli. 

V našem světě není čas. Čas ani dýchat, hladit, pozorovat a dělat co máme rádi. Proto je změna nevyhnutelná jistota (jak uvádí čakra jóga). Stínová hra, uvědomění, prozření, transformace, očista, změna a poznání. Přichází jóga, terapie, relaxace, masáže a uvolnění.

Tok energie do procesu uzdravení je nezadržitelný. Často i tok peněz je potřebný a vše se děje správně v ten právý čas. Čas který si určujeme samy sobě - pro sebe.

Vznik Yoga rituals centra byl pozvolný a stále se vyvíjí spolu se mnou. Jsem ráda, že jste toho součástí. Je tu díky Vám.

Učím se s Vámi každý den být lepší již 16 let ve své podnikatelské praxi a záměru. Často z chyb. Jsem ráda, že je tolerujete a přijímáte, neb i terapeut, lektor jógy, učitel, guru, kdokoliv je člověkem chybujícím. A to jej právě činí lidským a ponaučeným i lepším pro Vás i sebe.

Je pro mne také důležitá cesta učení a do tohoto roku 2020 vkládám mnoho času, pozornosti a sil na výcviku Čakra yogy, chystám se na cestu do Indie a zkrášlování a vylepšování prostoru Yoga rituals centra.

Krásné dny, sny a cesty i Vám 

NAMASTE

Kontakt

Lucie Pavelková
+420 732 623 948
info@yogaritualscentrum.cz
online rezervace

Adresa

Yoga rituals centrum
Dukelská 414
544 01 Dvůr králové nad Labem

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.