ONLINE REZERVACEFacebookInstagram

Lekce a kurzy

Hatha yoga - cesta k sobě

Je uzavřený kurz pro 14 osob. Je rozdělen na celý ruk do tří dílů po 12 lekcích. Při koupy kurz si zároveň rezervujete své místo.

Propojuje pránájámu (učí dýchat plným jógovým dechem) a výdrže v ásanách (učí yogové pozice), aby se tělo a mysl spojili v jedno a koncentrovali se na sebe sama a své limity. Hatha yoga je odlišnou formou od dynamických a Power jógových lekcí. Dbá se zdena čas strávený v ásanách  (pozicích), uvědomění si jejich účinku a pocitú na náš nervový systém.

Jestli se právě Vy potřebujete v této hektické době zastavit a v pomalých jemných přechodech z pozice do pozice zklidnit a nalézt v sobě co symbolizuje Ha (měsíční energie, ženský princip, jin) a Tha (slunční energie, mužský princip, yang) za pozdravů slunci a měsíci, pak je kurz určený právě pro Vás.

V tomto kurzu zapojíme pozice v leže, ve stoje, balanční ásany, záklony a předklonové pozice, pránájáma ( dechové techniky), krije (očistné techniky), bandhami (energetické zámky), mudry (gesta rukou i těla), mantry ( při poslechu indické hudby), vonné svíčky, indické tyčinky a relaxaci spojenou s meditací. Hatha yoga je tím nejlépe stráveným časem jenž si věnujete.

Kurzem Vás provede lektorka Lucie, která čerpá z jógy v Indii a tantrické hatha yogy. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé s ohledem na svůj zdravotní stav.

Pokud onemocníte, nebo se z jiného důvodu nemůžete na lekci dostavit, je možné ji převést na jinou osobu. Peníze jsou nevratné. 

Power jóga 

Otevřená lekce power jógy je pro ženy a muže, jež mají rády rychlejší a dynamičtější formu jógy. Spojení správného dýchání a pozic vychází z probuzením středu těla při pozdravech slunci a bojovnících. Povzbuzení metabolismu Vám nejen pomůže v hubnutí a získání lepších tvarů, ale i v psychické úlevě od každodenního stresu a starostí. Pomocí vinyasy (plynulé přechody z pozice do pozice) a zapojení svalů celého těla s krátkou relaxací nakonec povzbudíte svou pránickou energii a docílíte tak nejlepších výsledků v hodinové lekci power jógy.

Jóga pro zdravá záda

Jóga celkově kladně působí na pohybový aparát. Lekce pro zdravá záda jsou na tuto oblast přímo zaměřena. Záda si uvolníte, protáhnete a naučíte se ásany (cviky), která působí proti bolesti zad preventivně. Při pravidelné praxi tak bolesti zad ustupují, až ůplně mizí. Každé středeční ráno, tak podpoříte svou vitální energii dechovými technikami, protažením a stimulací zádového svalstva a páteře i kloubů. vhodné pro ženy vyhledávající klidnou praxi, začátečníky, ženy po porodu, seniory.

Dynamická jóga

Dynamická lekce jógy s Radkou je intenzivní cvičení při kterém se posílí celé tělo. Jedinec se soustředí sám na sebe a posílení vnější a vnitřní svalové struktury. Zároveň dochází k uvolnění napětí v těle. Spojují se zde prvky z Power jógy, Ashtanga jógy a Vinyasa jógy. Na závěr přichází relaxace s využitím aromaterapie k posílení a povzbuzení vědomí těla a mysli.

Jóga pro začátečníky

Otevřená lekce pro všechny, kdo chtějí začít s jógou. S vědomím toho, jak je těžké zorientovat se v józe a všech názvech, správně dýchat a provádět u toho všechny ty ásány (cviky), jsme vytvořili lekci pro stále začínající a nebo začátečníky, jógou nepolíbené a nebo pro ty, jež si to chtějí prostě jen vyzkoušet. Zde se vše krůček po krůčku naučíte s vědomím neubližování si a nepřepínání svých sil. 

Prána jóga

Prána yoga je sobotním kurzem, kde využijeme sílu a cit našich jemnohmotných center (čakry) a napojíme se na ně. Budeme vyrovnávat tok energie prány a harmonizovat je v souladu s tattvyckými symboly (země, voda, oheň, vzduch, éter) jež nás tvoří. Začátkem každé lekce budete moci přivonět k esenciálním olejům, poslechnout si výklad o čakrách/práně/jogové filosofii. Pak už se jen nechat unášet yogovou sestavou pro pránu a výživu Vaší tělomysli za zvuků manter. Dotkneme se i ayurvédského tématu. Tento kurz je pro Ty, kdo chtějí pracovat nejen na poli svého fyzického těla, ale i mentálního a pomocí správného dechu, napojení se na své zdroje a vlastní záměr praxe, jemnými yogovými sestavami s vůní bylinných olejů a doteky probudit sebe sama a vyživit svou pránu pomocí tantrické hatha yogy. 

Dětská jóga

Kurz Dětská jóga bude zábavnou formou a příležitostí pro děti uvolnit své tělo a mysl od školních povinností. Karty, ásany (pozice) v podobě zvířátek, obrázky a říkanky, nebo příběhy, které budou lekci doprovázet je pobaví a zábavnou formou naučí zacházet se svým tělem a emocemi. Součástí bude dětská esenciální terapie Kids aromatherapy a bylinky, karty z Lali yogy a dýchání s relaxací, různé hry a povídání.

Antistress jóga

Stress je přirozenou reakcí našeho těla na zátěžové situace v našem každodenním životě. Tělo a mysl je často v této době neustále nastavena na útok , útěk a nebo úlek. Tři přirozené rekace zakořeněné v naší nervové soustavě. Do těla se uvolňuje kortizol a adrenalin. Zhoršují se trávící funkce, zužují cévy a svaly se stahují. Jóga a meditace Vám pomohou přepnout tělo a nervový systém do parasympatického nervového a uvolňujícího procesu a uvolnit pohybem přebytečné napětí. Soustředit se teď a tady samy na sebe. Antistresová jóga využívá všech možných prostředků pro uvolnění, jako je dech, pohyb, hudba, vůně olejíčků, meditace jóganidra, karty. To vše Vás po dni plném napětí uvolní a z lekce Antistress jógy s Lucií Malou Kubelkovou, která je na tuto medicínu odborník, budete odcházet jako jiný člověk, plný vitality, dobrého trávení a také kvalitně stráveného času, jež si věnujete. Lekce je i proto delší, aby se lépe uvolnilo tělo, duch i mysl a Vy nalezli harmonii v sobě.

Podmínky rezervací

REZERVACE

Vítejte zákazníku. Aby jste provedli rezervaci, prosíme o Vaší registraci.

Po registraci do systému (zadejte prosím email, telefon a zvolte jakékoliv své uživatelské jméno) Vám na Váš email příjde potvrzení registrace, prosím jen klikněte a již rezervujte a nakupujte své lekce a kurzy.  Dobře si prosím zapamatujte své heslo a nebo si je zapiště.

U otevřených lekcí jógy proveďte rezervaci prostřednictvím rezervačního systému, jedině tak budete mít garantované místo na lekci.

Nově! Pro otevřené lekce nutné zakoupit permanentku. Nelze provádět jednorázové platby.

Obecná pravidla rezervací a postup:

REGISTRACE - ZAKOUPENÍ PERMANENTKY/WORKSHOP/KURZ/VLOŽENÍ CRETITU - PLATBA PŘEVODEM - POTVRZENÍ REZERVACE.

Po připsání platby na účet Vám příjde potvrzovací email, že jste permanentku zaplatili. Po rezervaci lekce Vám příjde potvrzení o Vaší provedené rezervaci.

Rezervace na lekce jógy prosím neprovádějte pomocí e-mailu a nebo telefonicky. Na lekci je možné přijít i bez rezervace, nicméně přednost mají ti, kdo si místo zarezervovali. Kapacita studia od září je 14 míst. Některé kurzy jsou uzavřené. Platí se tedy jednorázově a není možné se na ně v průběhu rezervovat. Pokud si nebudete vědět s přihlášením a rezervací kontaktujte mne prosím telefonicky a nebo se zastavte v Yoga rituals centrum.

Na lekci přijďte prosím 15–3 minuty předem, aby jste nenarušili přípravu lektora a začátek lekce ostatním klientům.

Individuální lekci jógy a terapie si lze domluvit telefonicky 732623948.

STORNO PODMÍNKY

STORNO OTEVŘENÝCH LEKCÍ

Rezervovanou otevřenou lekci lze zrušit před jejím začátkem v rezervačním sytému v době 24 hodiny před jejím začátkem. Pokud tak neučiníte a na lekci nedorazíte, bude její hodnota odečtena z permanentky. Telefonická omluva před lekcí není brána jako zrušení lekce! Peníze nebudou vráceny. Do lekce je započítána příprava lektora na určitý počet klientů. Nemáte-li permanentku,  bude úhrada ceny z neomluvené lekce po vás vyžadována při příští návštěvě. Děkujeme za pochopení.

STORNO INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ

Rezervace individuální lekce je platná po uhrazení celé částky  (60 minut 690 Kč, 90 minut 800 Kč) převodem na bankovní účet. Jestliže nedojde ke zrušení rezervace alespoň 24 hodin před konáním individuální lekce, uhrazená částka se nevrací.

STORNO PROCEDUR RELAX RITUÁLÚ

Rezervovanou proceduru Relax rituálů lze zrušit před jejím začátkem v rezervačním sytému, e-mailem nebo telefonicky v době 24 hodiny před jejím začátkem. Pokud tak neučiníte a na proceduru  nedorazíte, bude úhrada po vás vyžadována při příští návštěvě.

STORNO KURZ A WORKSHOPY

Po přihlášení na akci v rezervačním systému je nutné ihned zaplatit zálohu ve výši 100%, bankovním převodem, a nebo v hotovosti ve studiu.  Pokud nebude rezervace z Vaší strany smazána, považujeme ji za závaznou. Peníze nevratné. V momentě přijetí platby Vám zašleme rezervační potvrzení. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

Děkujeme za pochopení. ...číst více

Kontakt

Lucie Pavelková
+420 732 623 948
info@yogaritualscentrum.cz
online rezervace

Adresa

Yoga rituals centrum
Dukelská 414
544 01 Dvůr králové nad Labem

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.