ONLINE REZERVACEFacebookInstagram

K-triumf jóga a wellness

Milé dámy,
zvu Vás do znovu otevřeného hotelu u lázní Velichovky K-triumf na workshop Čakra jógy®, který proběhne 20.listopadu od 9 hodin.
Nabízí se zde strávit společný čas v krásném prostoru proskleného salónku s výhledem nad krajinu s lesy , do obory s daňky a rybníčkem.
K dispozici v rámci workshopu nám bude hotelové wellness se saunou a dvěma vířivkami.
Je tu také možnost workshop propojit s ubytováním a užít si klidu, pohody a odpočinku pro sebe s knihou, procházkami v okolí lázní Velichovek. Druhý den pak strávit v čase usebrání se a zaměřením na energetický potenciál/podmíněnosti čakrové vnitřní alchymie a prožitku v józe a pohybu.
Obsah workshopu:
Čas pro sebe - aktualizaci, uvědomění se v rámci symbolů, archetypů, elementů, pocitů, snů, záměrů, očisty, přijetí ve vztahu k vnitřnímu Zdroji. Provázet Vás bude Lucie, více o mne a mé práci naleznete na mých stránkách https://www.yogaritualscentrum.cz/.
Co je Čakra jóga®
Čakra jóga je propletena mnoha vrstvami tantry, provázána ha-tha jógovou praxí, směřována k sebepoznání, navázání niterného kontaktu se sebou, podmíněností a potenciálem, přesahováním rámce poznaného směrem k neprobádanému.
Praxe jógy při které si je možné integrovat svá stínová témata, povolit uzdu fantazii a zahodit brnění v zatuhlá místa pohybem do jemnějšího jádra - sebe sama (vnitřní esence). Vztah mezi energiemi v jednotlivých čakrách - detailem a celkem - je především příležitost potkat se v dynamice čakra jógy s kvalitami a stíny, které nás omezují v růstu. Vhodné i pro začátečníky.
Sedm okruhů (energetických vírů - vortex), které nazýváme Múládhára, Svádhišthána, Manipúra, Anáhata, Višuddhi, Ágja, Sahasrára jsou "křižovatkami" na které bude lekce zaměřena a projdeme jimi ve vzájemné provázanosti jógové praxe, dechu a kryjí.
Workshop obsahuje výklad o čakrách, jógu, karty, očistu šalvějí, buben a olejíčky pro léčivé doteky, prostor pro sdílení. Na zapisování afirmací, nebo poznámek si prosím vezměte tužku a papír.
Na niternou práci s Vámi v poli jógové praxe a wellness relaxaci se těší Lucie
Cena 890,- (za workshop a wellness)
Pro rezervaci prosím použijte rezervační systém zde:
Pro ubytování prosím kontaktujte hotel K-triumf zde:

Kontakt

Lucie Dušánková
+420 732 623 948
info@yogaritualscentrum.cz
online rezervace

Adresa

Kotkova 533
544 01 Dvůr králové nad Labem

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.