ONLINE REZERVACEFacebookInstagram

Jóga v jurtě

Zvu vás milé jogínky do krásného prostředí, které mne volá k praxi jógy a meditace. Nově postavená jurta 10 minut od Dvora Králové vonící dřevem a krbem s výhledem do korun stromů a tekoucím přírodním jezírkem je jako pohlazení po duši. Vnímám, že usebrání se z města a nám známého prostoru je už praxí samotnou. Pro mne je prostředí ve kterém tvořím velmi důležité a těším se zde na společné chvíle.

Lekce trvá 90 min.
Cena jedné lekce 200,-

 
Pokud by jste neměly odvoz, mám vždy volné místo v autě, nebo se lze navzájem domluvit. Za autobusovou zastávkou v obci Souvrať na začátku pro nás bude připravené parkoviště. Jurta je umístěna nad ním u lesa.
Jóga v jurtě na úplněk

Jóga v jurtě na úplněk

Pozvánka k úplňkové praxi jógy v Jurtě ???? využijeme tmu jako potenciál směřující k celistvosti???? rezervace v systému ????
Úplněk v Beranu slibuje sílu a krásu v kruhu

...číst více

Jurta

Jurta

Kontakt

Lucie Dušánková
+420 732 623 948
info@yogaritualscentrum.cz
online rezervace

Adresa

Kotkova 533
544 01 Dvůr králové nad Labem

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.