ONLINE REZERVACEFacebookInstagram

Individuální lekce Čakra jóga®

Jsou zaměřeny na osobní přístup a vycházejí z aktuálního stavu klientovi potřeby a záměru. Citlivě zvolené techniky dechu, ásan (jógové pozice), tekutého pohybu, krijí uvolňují a posilují vnitřní integraci potenciálu těla, mysli a vědomí.

Co je Čakra jóga®
Čakra jóga je propletena mnoha vrstvami tantry, provázána ha-tha jógovou praxí, směřována k sebepoznání, navázání niterného kontaktu se sebou, podmíněností a potenciálem, přesahováním rámce poznaného směrem k neprobádanému.
Praxe jógy při které si je možné integrovat svá stínová témata, povolit uzdu fantazii a zahodit brnění v zatuhlá místa pohybem do jemnějšího jádra - sebe sama (vnitřní esence). Vztah mezi energiemi v jednotlivých čakrách - detailem a celkem - je především příležitost potkat se v dynamice čakra jógy s kvalitami a stíny, které nás omezují v růstu. Vhodné i pro začátečníky.
Sedm okruhů (energetických vírů - vortex), které nazýváme Múládhára, Svádhišthána, Manipúra, Anáhata, Višuddhi, Ágja, Sahasrára jsou "křižovatkami" na které bude lekce zaměřena a projdeme jimi ve vzájemné provázanosti jógové praxe, dechu a kryjí.
Workshopy čakry jógy obsahují výklad o čakrách, jógu, karty, očistu šalvějí, buben a olejíčky pro léčivé doteky, prostor pro sdílení. Na zapisování afirmací, nebo poznámek si prosím vezměte tužku a papír.

V individuálních lekcích využívám...

Kraniosakrální terapii a jógu (učitelka Lucie Uhlířová)

Biodynamiku (učitel Kamil Hodík)

Čakra jógu (R)  (učitelky Barbora Hu a Andre Knotková)

Meditace 

Techniky TAO 

Dechové krije a jiné očistné krije

Vykuřovadla a vonné oleje

Cena 700,-

Kontakt

Lucie Dušánková
+420 732 623 948
info@yogaritualscentrum.cz
online rezervace

Adresa

Kotkova 533
544 01 Dvůr králové nad Labem

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.