ONLINE REZERVACEFacebookInstagram

Akce a novinky

5.12.2020

Aktuálně

Od pondělí 7.12. pokračují tyto kurzy... 

Ásana yoga kurz od 8.září vždy v 17 hodin zbývají poslední dvě volná místa.
Kurz je složený z 12cti lekcí 75 min.

Tento kurz je zaměřený na jednotlivé ásany i jejich vzájemné propojování v intenzivnějších častech praxe. Každá ásana otevírá naše nitro a energetický potenciál celého spektra nádí - energetických kanálů, kudy proudí naše životní energie. Ve hře jsou pak čakrové symboly a potenciály, tattvické prvky a hra smyslů jako je čich, hmat, sluch, chuť a zrak, který se obrací dovnitř k nahlédnutí do svých záměrů a témat v praxi.

Kurz Yoga Rituals od 8. září 90min. vždy od 18:30 stále volná místa

 Tento Kurz je vhodný pro začátečníky a klientky jež si chtějí svou jógovou praxi vychutnat i s relaxací, vůní bylinných olejů, vykuřovadel a dát prostor a čas integraci a ucelené práci v poli práce čeker, jejich regeneračních procesů doteků a dechu. Lekce je vedena více s ohledem na vnímání jednotlivých ásan a vlastních záměrů. Vystoupení z uspěchané doby a potkání se se sebou sama zaměřené na vlastní potenciály v praxi. Tento kurz je možné zakoupit do 8.září.2020. 

  Permanentky je možné zakoupit po registraci a využívat na otevřené lekce. Cena 1500,-/125,-/lekci.

V případě dalších omezení spojených s COVID 19 o své permanentky a finance nepřijdete. Vše lze čerpat v procedurách a nebo domluvit náhradní termíny. Děkujeme za důvěru a že kráčíte s námi i přes překážky.

...číst více

29.7.2020

29.1.2020

Nové prostory

Nové prostory

Yoga se stává rituálem. Tento prostor vznikl z lásky ke klidu těla a mysli. Zde můžete nechat pečovat o sebe a najít tak vnitřní harmonii, regeneraci, obnovu svých sil pro zvládání každodenních úkolů.

V prostoru nedaleko centra města Dvůr Králové nad Labem se nechejte hýčkat některou z nabízených procedur a ošetření kosmetiky PAYOT.

Darujte dárkový poukaz Vašim blízkým.

Přijďte na lekci yogy, workshop, či se vydejte na pobyt s jógou. Rezervujte si termín, který Vám vyhovuje. ...číst více

Kontakt

Lucie Pavelková
+420 732 623 948
info@yogaritualscentrum.cz
online rezervace

Adresa

Yoga rituals centrum
Dukelská 414
544 01 Dvůr králové nad Labem

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.