ONLINE REZERVACEFacebookInstagram

Akce a novinky

5.12.2020

Aktuálně

Aktuálně

od 3.květ​na 2021 je možné se objednat na pleťová a tělová ošetření dle stanovených podmínek a opatření proti šíření koronaviru (platný test). Individuální lekce jógy a čakra jóga R jež jsou určeny klientům, kteří se chtějí začít věnovat sobě a józe pod vedením lektora a v přímém procesu, budou taktéž otevřeny v bezpečném a vzdušném prostoru Yoga rituals centra ve Dvoře králové nad Labem. Na ošetření a lekce je možné vystavit dárkový certifikát.
 Brzy začneme lekce jógy venku v parku Schulzovy sady. Sledujte prosím aktuálně v rezervačním systému a na fcb Yoga centrum Dvůr Králové nad Labem. 
 Pokud máte zakoupenou permanentku, lze si lekci rezervovat a využít tak její platnost. V případě, že její platnost vypršela, Vám ji rádi prodloužíme!

...číst více

29.7.2020

29.1.2020

Nové prostory

Nové prostory

Yoga se stává rituálem. Tento prostor vznikl z lásky ke klidu těla a mysli. Zde můžete nechat pečovat o sebe a najít tak vnitřní harmonii, regeneraci, obnovu svých sil pro zvládání každodenních úkolů.

V prostoru nedaleko centra města Dvůr Králové nad Labem se nechejte hýčkat některou z nabízených procedur a ošetření kosmetiky PAYOT.

Darujte dárkový poukaz Vašim blízkým.

Přijďte na lekci yogy, workshop, či se vydejte na pobyt s jógou. Rezervujte si termín, který Vám vyhovuje. ...číst více

Kontakt

Lucie Pavelková
+420 732 623 948
info@yogaritualscentrum.cz
online rezervace

Adresa

Yoga rituals centrum
Dukelská 414
544 01 Dvůr králové nad Labem

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.