ONLINE REZERVACEFacebookInstagram

Akce a novinky

5.12.2020

Aktuálně

Aktuálně

Milé jogínky a přátelé,
ráda bych Vás pozvala na otevřené lekce jógy od příštího týdne, které naleznete v rezervačním systému a je možné se od dnešního dne rezervovat. ZDE: https://yogaritualscentrum.isportsystem.cz
V případě, že vypršela platnost Vaší permanentky, mne prosím kontaktujte, nejlépe sms a já Vám prodloužím platnost. Ti kdo permanentku nemají a navštěvovali kurz, který však nemohli z důvodu Covid-19 dokončit, dostanou kompenzaci v podobě odečtení částky za zbylé lekce od zakoupení nové permanentky. Pokud jste navštěvovaly pondělní Rituals jógu zbývají Vám 2 lekce v hodnotě 158,- (celkem částka 316,-). V případě, že jste navštěvovaly úterní kurz, zbývá Vám 6 lekcí v hodnotě 158,- (celkem 950,-). Prosím opět mne kontaktujte pokud budete zakupovat novou permanentku, bude Vám tato částka z ní odečtena. Momentálně nebudou tedy k dispozici žádné kurzy, pouze lekce otevřené na permanentky. Již od příštího týdne Čakra jóga ® a také ranní lekce Jóga pro zdravá záda. Lekce budou postupně přibývat. Nové permanentky jsou v hodnotě 1800,-/12 lekcí.
Prosím o Vaší zdravou sebereflexi ohledně zdraví a zodpovědnosti za vstup do sdíleného prostoru, kde budou ostatní cvičící osoby. Noste si svou vlastní podložku a nenechávejte ji v tomto prostoru. Své vlastní pití a deku. Budete zde vyplňovat prohlášení o svém zdraví a negativním testu, který jste si před vstupem udělaly a je platný pro tento den. Prosím Vás také o nějaký Váš kontaktní údaj, v případě kontroly hygienou. Za těchto podmínek mohou lekce probíhat bezpečně.
Prosím také o včasné zrušení lekce v případě nemoci, nebo neúčasti na lekci z jiného důvodu a ohleduplnost vůči druhým i mě. Můj čas je stejně důležitý, jako ten Váš. A platí stále podmínky rezervačního systému. Kdy jsou peníze vratné nejpozději 24 hodin předem.
Na ošetření se lze objednat od pondělí přes rezervační systém. Pokud máte dárkový certifikát, nebo s objednáním potřebujete pomoci, prosím zavolejte mi, nebo napište. Opět platí stejné podmínky, jako pro lekce jógy v rámci hygienických opatření.
Novinkou jsou individuální lekce Čakra jógy ®. https://www.yogaritualscentrum.cz/ritualy/
Do prostoru prosím vcházejte s rouškou a také jej takto opouštějte.
I přes tato opatření doufám v naše společné hezké chvíle při lekcích a těším se na Vás.
Lucie

...číst více

29.7.2020

květen a červen 2021

Od 26.května začínají otevřené lekce Čakra jógy

Od 27.května začínají ranní lekce Jóga pro zdravá záda

Od 27.května pokračuje kurz Jóga pro děti 

Lekce v přírodě dle počasí aktuálně každou středu

Rozvrh se připravuje.

Děkujeme za trpělivost.

...číst více

29.1.2020

Nové prostory

Nové prostory

Yoga se stává rituálem. Tento prostor vznikl z lásky ke klidu těla a mysli. Zde můžete nechat pečovat o sebe a najít tak vnitřní harmonii, regeneraci, obnovu svých sil pro zvládání každodenních úkolů.

V prostoru nedaleko centra města Dvůr Králové nad Labem se nechejte hýčkat některou z nabízených procedur a ošetření kosmetiky PAYOT.

Darujte dárkový poukaz Vašim blízkým.

Přijďte na lekci yogy, workshop, či se vydejte na pobyt s jógou. Rezervujte si termín, který Vám vyhovuje. ...číst více

Kontakt

Lucie Pavelková
+420 732 623 948
info@yogaritualscentrum.cz
online rezervace

Adresa

Yoga rituals centrum
Dukelská 414
544 01 Dvůr králové nad Labem

Osobní informace, které nám poskytnete v tomto formuláři, budou uchovávány po nezbytně nutnou dobu, abychom s vámi mohli plnohodnotně komunikovat, a to v intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní údaje nebudou poskytovány žádným třetím stranám a budou uchovávány tak, aby k nim měly přístup pouze osoby, které jsou pověřeny s takovými údaji pracovat.